Разлика помеѓу преработките на „Престапна година“

Додадени 44 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gan:閏年, sa:अधिवर्ष
с (Бот Додава: az:Uzun il)
с (Бот Додава: gan:閏年, sa:अधिवर्ष)
[[fur:An bisest]]
[[fy:Skrikkeljier]]
[[gan:閏年]]
[[gl:Ano bisesto]]
[[he:שנה מעוברת]]
[[ro:An bisect]]
[[ru:Високосный год]]
[[sa:अधिवर्ष]]
[[se:Gárgádusjahki]]
[[sh:Prijestupna godina]]
2.747

уредувања