Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kolega2357-Bot“

→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов)
(→‎Наградени сте!: нова порака (ВикиЉубов))
==Здраво==
Ве замолувам доколку се во можност да ми пратите инструкции како се формира инфо кутија оти сме заинтересирани и сакаме да се обидеме да оформиме инфо кутија за нашите статии како и останатите ученици вклучени во овој проект.. ---[[Корисник:Filip Jovanoski |Филип Јованоски ]]
 
== Наградени сте! ==
 
{| style="background-color: #fdffe7; border: 1px solid #fceb92;"
|rowspan="2" style="vertical-align: middle; padding: 5px;" | [[File:Kindness Barnstar Hires.png|100px]]
|style="font-size: x-large; padding: 3px 3px 0 3px; height: 1.5em;" | '''Награда за љубезност'''
|-
|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | ♥ [[User:Aneta Molika|Aneta Molika]] <small>([[User talk:Aneta Molika|разговор]])</small> 10:54, 21 јуни 2013 (CEST)
|}
1

уредување