Четинари: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| color = lightgreen
| name = Четинари (иглолисни)
| image= Conifer forest.jpg
| image_width = 240px
| image_caption = Иглолисна шума во [[Калифорнија|Северна Калифорнија]]