Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 29 бајти ,  пред 7 години
с
с (Замена на Image:Microsoft.svg со Image:Microsoft_logo_and_wordmark.svg (од страна на Steinsplitter поради: File renamed: [[commons:COM:FR#reasons|File renaming criterio...)
 
[[Категорија:Microsoft| ]]
[[Категорија:СметачкиАмерикански компанииинформатички од САДпретпријатија]]