Разлика помеѓу преработките на „Бен Гурион (аеродром)“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q181479
с (Bot: Migrating 29 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q181479 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q181479)
 
[[Категорија:Аеродроми во Израел]]
 
[[ru:Аэропорт имени Давида Бен-Гуриона]]
126.849

уредувања