Разлика помеѓу преработките на „Европска страчка“

Одземени 210 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (додадена Категорија:Птици на Македонија со помош на HotCat)
с
{{наводи}}
 
[[Категорија:Птици вона Европа]]
[[Категорија:Видови со најмала загриженост од изумирање на Црвената листа на МСЗП]]
[[Категорија:Птици во Европа]]
[[Категорија:Птици во Турција]]
[[Категорија:Птици во Пакистан]]
[[Категорија:Урбани животни]]
[[Категорија:Птици на Македонија]]
[[Категорија:Птици вона Турција]]
[[Категорија:ПтициУрбани во Пакистанживотни]]