Разлика помеѓу преработките на „Грмењ“

Одземени 16 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| повикувачки број=
| надморска височина =
| географска широчина =40.455556|
| географска должина =20.296389|
| мрежно место=
}}
4

уредувања