Разлика помеѓу преработките на „Список на Валиде султан“

нема опис на уредувањето
[[Категорија:Валиде султан| ]]
[[Категорија:Списоци на Отоманската империја|Валиде]]
 
[[he:ולידה סולטן]]
3

уредувања