Разлика помеѓу преработките на „Штркови“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
с
нов клуч за подредување на Категорија:Штркови: " " со помош на HotCat
с (Отстрането уредувањето на 79.126.168.247 (разговор), вратено на последната верзија на KLBot2)
с (нов клуч за подредување на Категорија:Штркови: " " со помош на HotCat)
 
[[Категорија:Птици]]
[[Категорија:Штркови| ]]
[[Категорија:Штрковидни]]