Разлика помеѓу преработките на „Crazy Little Thing Called Love“

Додадени 3 бајти ,  пред 7 години
с
корекции и дополнување
с (корекции и дополнување)
с (корекции и дополнување)
| Name = Crazy Little Thing Called Love
| Cover = Crazy little thing called love.jpg
| Artist = [[QueenКвин]]
| B-side = „[[Spread Your Wings]]“ (во живо) или „[[We Will Rock You]]“ (во живо)
| Album = [[The Game (албум на Квин)|The Game]]
93

уредувања