Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Infobox wine grape variety/doc“

origin
(Создадена страница со: {{потстраница за документација}} <pre> {{Infobox wine grape variety | name = | colour = | image = | image...)
 
(origin)
 
| caption =
| also =
| origin =
| regions =
| wines =
1.224

уредувања