Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Селска чешма“

с
Две години како ме немаше на Вики.. па сум за’рѓала малку.. мало потсетување за тоа како се правеше Инфокутија?
благодарам :)
[[User:Vekip8|Vekip8]] <small>([[User talk:Vekip8|разговор]])</small> 13:39, 23 мај 2013 (CEST)
[[User:Vekip8|Векип8]]
 
== >500 активни корисници ==
1.224

уредувања