Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
<br/>{{против}}
;Воздржани
#{{воздржан}} Статијата е добра (има наводи, надворшнинадворешни врски), но е недовршена и нема доволно слики.----[[Корисник:DavidJovanoski|Давид Јованоски]]
;Коментари
<br/>{{коментар}}
182

уредувања