Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Додадени 182 бајти ,  пред 7 години
<br/>{{против}}
;Воздржани
#{{воздржан}} Статијата е добра (има наводи, надворшни врски), но е недовршена.----[[Корисник:DavidJovanoski|Давид Јованоски]]
<br/>{{воздржан}}
;Коментари
<br/>{{коментар}}
182

уредувања