Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Додадени 72 бајти ,  пред 7 години
;За
#{{за}}[[Корисник:DavidJovanoski|Давид Јованоски]]
#{{за}}[[Корисник:Kalinasimjanoska|Калина Симјаноска]]
#{{за}}
;Против
<br/>{{против}}
;Коментари
<br/>{{коментар}}
 
=== [[СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп]] ===
;За
47

уредувања