Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Додадени 79 бајти ,  пред 7 години
#{{за}} [[Корисник:Билјана Рошкоска|Билјана Рошкоска]]
#{{за}} [[Корисник:Снежана Переска|Снежана Переска]]
#{{за}} [[Корисник:Сашо Кочоски|Сашо Кочоски]]
;Против
<br/>{{против}}
13

уредувања