Предлошка:НК-јазик-никулец: Разлика помеѓу преработките

интервики
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > <font size="6">ɱ</font></td ><td >''...)
 
(интервики)
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td > <font size="6">ɱ</font></td ><td >''&nbsp;
''<font size=6> ɮ </font>Оваа статија поврзана со [[нигер-конгоански јазици]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Никулци за нигер-конгоански јазици<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:ШаблониНикулци за никулцинигер-конгоански јазици<noinclude>|{{PAGENAME}} </noinclude>]]
<noinclude>
[[en:Template:Nc-lang-stub]]
</noinclude>