Разлика помеѓу преработките на „Денови на искушение (филм)“

нема опис на уредувањето
 
== Бисери ==
 
"- И ова е пат, и она е пат. Ви се молам, каде е излезот од патот?"
 
 
 
 
"- Го уриваш сево ова што го чиниме за Македонија!
 
- Македонија !?! Ги држиш цицките на Неда и мечтаеш за слободата на Македонија!"
 
== Надворешни врски ==
Анонимен корисник