Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Стариот Рим“

нема опис на уредувањето
с (Робот: Брише sr (strong connection between (2) mk:Шаблон:Политика на Стариот Рим and sr:Шаблон:Антички Рим),en (strong connection between (2) [[mk:Шаблон:Политика на Стари...)
<div style="text-align:right">{{Tnavbar|Политика на Стариот Рим|mini=1}}</div>
|}
|}<noinclude>
|}
 
<noinclude>
</noinclude>
14

уредувања