Разлика помеѓу преработките на „Невработеност“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 71 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q41171 (translate me))
[[Категорија:Макроекономија]]
[[Категорија:Економски проблеми]]
ти ебам матер
Анонимен корисник