Разлика помеѓу преработките на „Минхаузенов синдром“

Додадени 20.354 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Infobox disease| Name = Психолошки пореметувања Image = | Caption = | DiseasesDB = 8459 | DiseasesDB_mult = {{DiseasesDB2|33...
(Создадена страница со: {{Infobox disease| Name = Психолошки пореметувања Image = | Caption = | DiseasesDB = 8459 | DiseasesDB_mult = {{DiseasesDB2|33...)
(нема разлика)
182

уредувања