Call of Duty: Black Ops 2: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8.267 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: {{Infobox video game | title = Call of Duty: Black Ops II | image = File:Call of Duty Black Ops II box artwork.png|frameless|upright=1.15|Омотот ...
(Создадена страница со: {{Infobox video game | title = Call of Duty: Black Ops II | image = File:Call of Duty Black Ops II box artwork.png|frameless|upright=1.15|Омотот ...)
(нема разлика)