Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:User lang subcat/5“

Одземени 112 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q13224337
с (Робот: Додава ckb:داڕێژە:User lang subcat/5)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q13224337)
| info = {{{3}}}<hr />Овие корисници зборуваат '''[[:Категорија:Корисник {{{1}}}|{{{2}}}]]''' на '''професионално''' ниво.
}}[[Категорија:Корисник {{{1}}}| 5]]</onlyinclude><noinclude>
 
[[Категорија:Кориснички шаблони за јазици| ]]
 
[[ckb:داڕێژە:User lang subcat/5]]
[[en:Template:User lang subcat/5]]
[[fa:الگو:User lang subcat/5]]
</noinclude>
126.849

уредувања