Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
обновување
с (Bot: Migrating 69 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q42731 (translate me))
(обновување)
| caps1 = 214
| caps2 = 102
| caps3 = 4681
| goals1 = 82
| goals2 = 65
| goals3 = 714
| nationalyears1 = 2000
| nationalyears2 = 2001
| nationalgoals5 = 6
| nationalgoals6 = 3
| nationalgoals7 = 2731
| club-update = 00:07, 28 јули 2011 (UTC)
| nationalteam-update = 00:07, 28 јули 2011 (UTC)