Голем тетреб: Разлика помеѓу преработките

Одземени 28 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q129059
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q129059)
[[Категорија:Птици во Македонија]]
[[Категорија:Кокошковидни]]
[[en:Western Capercaillie]]
4.943

уредувања