Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kolega2357-Bot“

нема опис на уредувањето
Znaci, zameni ove stare kategorije (Zajas, Oslomej, Vraneshtica, Drugovo) u clancima i kategorije o selima. Pozz--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 20:27, 22 март 2013 (CET)
::Kad budes zavrshio, obavesti me da bih izbrisao te kategorije. Sve sha je u ovih 4 kategorije treba biti u Kategorija:Sela vo Opstina Kicevo. Pozz--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 20:29, 22 март 2013 (CET)
==Здраво==
Ве замолувам доколку се во можност да ми пратите инструкции како се формира инфо кутија оти сме заинтересирани и сакаме да се обидеме да оформиме инфо кутија за нашите статии како и останатите ученици вклучени во овој проект.. ---[[Корисник:Filip Jovanoski |Филип Јованоски ]]
44

уредувања