Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Одземени 34 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Историски главни градови на Македонија}}
{{Светско наследство во Грција}}
{{УНЕСКО-заштитен}}
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]