Разлика помеѓу преработките на „Витилиго“

Додадени 12.283 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: Витилигото се изразува со бели дамки на кожата. Понекогаш дамките се распоредени си...
(Создадена страница со: Витилигото се изразува со бели дамки на кожата. Понекогаш дамките се распоредени си...)
(нема разлика)
182

уредувања