Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

Одземени 57 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Надворешни врски using AWB)
|Northwest = [[Кобленц]], [[Бон]], [[Келн]]
}}
 
 
{{Окрузи во Хесен}}
[[Категорија:Франкфурт на Мајна| ]]
[[Категорија:Градови во Хесен]]
 
{{Link FA|af}}
1.095

уредувања