Разлика помеѓу преработките на „Вера Мајлс“

Додадени 78 бајти ,  пред 7 години
* [http://www.movieactors.com/actors/veramiles.htm Вера Мајлс на MovieActors.com]
* [http://www.answers.com/topic/vera-miles Вера Мајлс на Answers.com]
* [http://www.wikifeet.com/Vera_Miles Вера Мајлс на Wikifeet.com]
Анонимен корисник