Разлика помеѓу преработките на „Сашко Коцев“

Одземен 201 бајт ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за личност
|име= Сашко Коцев
|роден-дата=28.11.1981
|занимање = актер,водител,стенд-ап комича
|висина=1.85
 
== Сашко Коцев ==
2

уредувања