Предлошка:Бранденбург-гео-никулец: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| image = Brandenburg Wappen.svg
| pix = 30
| subject = локација во [[Бранденбург]]
| qualifier = за место во сојузната покраина [[Бранденбург]]
| qualifier =
| category = НикулциГеографски никулци за Бранденбург
| tempsort =
| name = Шаблон:Бранденбург-гео-никулец
}}
}}<noinclude>
</noinclude>