Разлика помеѓу преработките на „Градови во Италија“

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.90.152) и вратена ревизијата 3019739 на Addbot
(Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.90.152) и вратена ревизијата 3019739 на Addbot)
[[Категорија:Градови во Италија]]
[[Категорија:Списоци за Италија]]
[[Категорија:Листи на градовградови во Европа]]