Предлошка:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

шаблон; категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(шаблон; категорија)
[[Категорија:Корисник sh-4|{{PAGENAME}}]]
</div>
<noinclude>
{{Јазици|српскохрватски|sh}}
[[Категорија:Кориснички шаблони sh|sh-4]]
 
[[en:Template:User sh-4]]
</noinclude>