Википедија:Документирање на предлошки: Разлика помеѓу преработките

кат
(en интервики)
(кат)
* [[Шаблон:template doc page viewed directly]]
 
[[Категорија:Википедија шаблони:Шаблони|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Водичи за Википедија:Како-да|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Документација за шаблони| ]]