Кимон Георгиев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 63 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12282945
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12282945)
[[Категорија:Дејци на ВМОРО]]
{{Дејци на МРО}}
 
[[bg:Кимон Георгиев (революционер)]]
90.968

уредувања