Разлика помеѓу преработките на „Христо Саракинов“

Одземени 39 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12298444
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12298444)
<references />
[[Категорија:Дејци на ВМОК|Саракинов, Христо]]
[[bg:Христо Саракинов]]
{{Дејци на Македонскиот комитет}}