Разлика помеѓу преработките на „Симеон Георгиев“

Одземени 42 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12293752
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12293752)
[[Категорија:Дејци на ВМРО]]
[[Категорија:Дејци на ВМОРО]]
 
[[bg:Симеон Клинчарски]]