Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 58 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12274677
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12274677)
<references/>
[[Категорија:Дејци на ВМРО]]
[[bg:Васил Василев (общественик)]]