Разлика помеѓу преработките на „Машка кошаркарска репрезентација на Литванија“

с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q326843
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q326843 (translate me))
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q326843)
[[Category:Кошаркарски репрезентации|Литванија]]
[[Category:Кошарка во Литванија]]
 
[[it:Nazionale di pallacanestro della Lituania]]