Разлика помеѓу преработките на „Перо Ивановски“

Одземени 36 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12290191
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12290191)
[[Категорија:Делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
[[Категорија:Учесници во НОБ]]
 
[[bg:Перо Ивановски]]