Пастрово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12290052
[непроверена преработка][проверена преработка]
с Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени
с Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12290052
Ред 39:
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Пастрово]]
90.968

уредувања