Черњагово: Разлика помеѓу преработките

Одземени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12299148
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12299148
Ред 40:
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Чернягово]]
90.968

уредувања