Разлика помеѓу преработките на „Хисен Рамадани“

Одземени 36 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12298089
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bg:Хисен Рамадани)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12298089)
[[Категорија:Пратенички состав 1994-1998]]
[[Категорија:Тетовци]]
 
[[bg:Хисен Рамадани]]