Димитар Башевски: Разлика помеѓу преработките

Одземени 40 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12278220
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12278220)
 
[[Категорија:Ѓавато]]
 
[[bg:Димитър Башевски]]