Џорџ Ромни: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q371280
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q371280 (translate me))
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q371280)
[[Категорија:Англиски сликари]]
[[Категорија:Портретисти]]
 
[[zh:喬治·羅姆尼 (畫家)]]