Разлика помеѓу преработките на „Коста Пеев“

Одземени 28 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12283804
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12283804)
[[Категорија:Родени во Струмица]]
[[Категорија:Професори од Струмица]]
 
[[bg:Коста Пеев]]