Разлика помеѓу преработките на „Болоњски псалтир“

Одземени 40 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12273606
с (Отстрането уредувањето на 79.141.123.85 (разговор), вратено на последната верзија на FoxBot)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12273606)
 
{{Македонски ракописи до 14 век}}
 
[[bg:Болонски псалтир]]