Разлика помеѓу преработките на „Бугарско-грчки договор“

с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12274180
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12274180)
 
[[Категорија:Балкански војни]]
[[Категорија:Меѓународни договори]]
 
[[bg:Българо-гръцки договор (1912)]]