Разлика помеѓу преработките на „Превртенец“

Одземен 31 бајт ,  пред 8 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291322
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291322)
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Превъртенец]]